Úvod O nás Info Kontakt Produkty Technológia   Referencie Pre predajcov
O nás

Firma Crystal Classic, s.r.o. sídli v Prievidzi na strednom Slovensku, lokalite známej dlhoročnou tradíciou v umeleckom brúsení olovnatého skla a vyrába kvalitné a dokonalé výrobky s náročnými vzormi v kusových i väčších sériách.

Krištáľ je spracovávaný výhradne klasickými ručnými technológiami pomocou jemných brúsnych kotúčov a náročné bohaté vzory radia naše výrobky k najkvalitnejším ručne brúseným výrobkom na Slovensku.

Naši brusiči patria k tým najlepším, sú na vysokej odbornej a umeleckej úrovni s dlhoročnou praxou, s citom pre sklo, krásu a s láskou k svojmu remeslu. Sú schopný splniť i tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Svojou zručnosťou vytvárajú z každého výrobku umelecké dielo.

O dokonalosti a kráse našich výrobkov sa môžeme sa môžete presvedčiť z ponuky porezentovanej na týchto stránkach alebo priamo pri návšteve našej firmy.

Tešíme sa na Váš záujem o návštevu u nás za účelom výberu výrobkov a nadviazania obchodného partnerstva.
Novinky
Nový katalog našich výrobkov
na rok 2011

Nový katalóg si môžete stiahnuť priamo z našej stránky priamo tu:
Katalóg pre tlač
(formát PDF, 15 MB - ZIP):
Katalóg na prezeranie
(formát PDF, 15 MB):
Trofejné poháre
(formát PDF, 18 MB - ZIP):
Trofejné poháre
(formát PDF, 18 MB):
Vitajte na našej novej internetovej stránke www.crystalclassic.sk . V tejto rubrike Vás budeme informovať o novinkách v našej produkcií, nových výrobkoch, akciách a účastiach na veľtrhoch.
Created by © 2005 WebCreative | Všetky práva vyhradené | Obchodné podmienky | Reklamačné podmienky | Kontakt: info@crystalclassic.sk
Slovensky | English